Kontakt

Firma Usługi Budownictwa ogólnego Andrzej Charęza działa na obszarze województw lubuskiego i zachodniopomorskiego oraz na terenie Niemiec. Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie oraz ogólnobudowlane.

Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie opinię firmy pewnej i rzetelnej. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy w ustalonym terminie. Prace budowlane i remontowe wykonujemy sprawnie i precyzyjnie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonej i pewnej firmy budowlanej, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

USŁUGI BUDOWNICTWA OGÓLNEGO ANDRZEJ CHARĘZA

ul. Witosa 7 a
74-505 Zielin
Zachodniopomorskie

Telefon:

608 291 935

 

E-mail: domychareza@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

 

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Usługi Budownictwa Ogólnego Andrzej Charęza, adres Wincentego Witosa 7A, 74-505, Mieszkowice, numer NIP: 8581493183, numer REGON: 811112330.

Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: domychareza@wp.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj: Link do polityki prywatnosci