Wole oko

20150718_16211820150717_185958Bez tytułu

Nasza firma w swojej ofercie posiada wykonanie niezwykle modnego wolego oka. Wole oko jest to dobry pomysł na oświetlenie poddasza oraz ozdobienie połaci dachowej, a jego wygląd jest naprawdę oryginalny.

Wole oko można potraktować jako rodzaj lukarny, czyli nadbudówki.

Wole oko jest to drewniana konstrukcja, którą wykonawca wspiera na więźbie dachowej. Wygląd tej konstrukcji ma dość charakterystyczny łukowaty kształt, któremu zawdzięcza swoją nazwę. Na zewnątrz wole oko nie wygląda jak osobna konstrukcja, tylko jak element całej połaci dachowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Usługi Budownictwa ogólnego Andrzej Charęza. Na rynku działamy od 1997 r. Przez ten czas, dzięki rzetelności i wywiązywaniu się z terminów, wypracowaliśmy sobie nieposzlakowaną opinię u klientów.

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej oraz garaży i wiat. Ponadto oferujemy profesjonalne remonty dachów oraz inne usługi dekarskie.

Siedziba naszej firmy budowlanej mieści się w Zielinie przy ulicy Witosa, jednak nasi pracownicy działają na obszarze województw zachodniopomorskiego i lubuskiego oraz na terenie Niemiec.

 .

wole oko